Czy aby poprowadzić Harleya muszę posiadać prawo jazdy na motocykl?

Aby poprowadzić motocykl wymagane jest prawo jazdy kategorii A. Przejażdżka na siedzeniu pasażera może odbywac się bez żadnego dokumentu. 

Jaki jest minimalny wiek wynajmującego?

Minimalny wiek, aby móc poprowadzić nasz motocykl to 24 lata. Jazda na siedzeniu pasażera jest możliwa od 13 roku życia przy minimalnym wzroście 150cm. 

Czy muszę podpisywać jakieś oświadczenie przy wypożyczeniu motocykla?

Tak, wzór takiego oświadczenia znajduje się TUTAJ

Czy muszę posiadać swój kask i ubrania motocyklowe?

Jest możliwość wypożyczenia kasku na miejscu, zalecamy jednak zabranie własnego kasku, który z pewnością będzie lepiej dopasowany. Na miejscu jest możliwość również wynajęcia ochraniaczy na kolana oraz rękawic.

Wynajem kasku: 20 zł/dzień
Wynajem ochraniaczy na kolana: 10 zł/dzień
Wynajem rękawic: 10zł/dzień

 

Mam prawo jazdy na motocykl, ale dawno nie prowadziłem/am jednośladu. Czy jest to przeszkoda do realizacji?

W takiej sytuacji również można wykupić i zrealizować jazdę Harleyem natomiast z pewnością zalecamy wykupienie sobie przynajmniej jednej godziny jazdy doszkalającej w szkole nauki jazdy, jeśli czujemy się niepewnie.
Motocykl ma niemałą moc (53KM) i choć prowadzi się łatwo, to rozsądnie byłoby odświeżyć sobie umiejętności jazdy przed realizacją.
Wszystko po to, żeby realizacja jazdy Harleyem była niezapomniana jedynie z pozytywnych względów :). Druga sprawa, że gdy obdarowany będzie czuć się pewniej za kierownicą, to z pewnością sama realizacja będzie dużo większą przyjemnością. 
Oczywiście nawet na miejscu realizacji jest też możliwość, aby przesiąść się na siedzenie pasażera i pojechać z doświadczonym kierowcą. 

Czy jest jakaś z góry ustalona trasa przejazdu?

W trakcie realizacji mają Państwo pełną dowolność wyboru trasy w obrębie granic Warszawy. Także podczas przejażdżki jako pasażer możemy poprosić kierującego o pokonanie dowolnej trasy w trakcie realizacji. 

Na czym polega usługa filmowania i zdjęć podczas realizacji?

Po realizacji (w późniejszym terminie - do uzgodnienia z nami) otrzymują Państwo od nas płytę z nagranym filmem z kamery sportowej zamontowanej na motocyklu oraz kilkunastoma zdjęciami wykonanymi przed jazdą oraz po jeździe.

W jakiej lokalizacji osoba obdarowana rozpoczyna i kończy jazdę

Główne miejsce odbioru motocykla to ul. Edwarda Jelinka 27 w Warszawie. 

Do czego służy zabezpieczenie kaucją podczas realizacji?

Jak we wszystkich wypożyczalniach, kaucja służy zabezpieczeniu zwrotu motocykla w stanie niepogorszonym. 
W przypadku spowodowania kolizji lub upadku motocykla z winy kierującego lub na skutek nieumiejętnego prowadzenia kaucja jest zatrzymywana na poczet napraw. Jeśli koszty naprawy będą niższe, reszta kaucji jest zwracana wynajmującemu. Jeśli przewyższają wysokośc kaucji, wynajmujący pokrywa różnicę. 

Czy po odbyciu jazdy osoba obdarowana jest zobowiązana zatankować motocykl?

To zależy od wybranej opcji wynajmu.

W cenę realizacji usługi godzinna Jazda Harleyem (249zł) wliczone jest paliwo, więc nie ma takiej konieczności. W pozostałych przypadkach (całodzienny oraz dłuższy wynajem) osoba wypożyczająca motocykl zdaje go z taką samą ilością paliwa jak przy wypożyczeniu. 

Zapoznaj się i zaakceptuj naszą politykę prywatności Polityka prywatności